کلیپ کمک فنر دختر

کلیپ کمک فنر دختر جوان – فیلم محبوب ملت!!!

متاسفانه ما ایرانی ها از نظر فرهنگ اجتماعی فرق زیادی با یک کارتن خواب آفریقایی نداریم اما ادعا داریم با فرهنگ ترین آدم های دنیا هستیم. این بار ملت ما با انتشار کلیپ کمک فنر دختر جوانی را مورد تمسخر قرار داده اند و معلوم نیست کجای این حرکت زیباست.

چندی پیش هم شاهد انتشار عکس ها و فیلم های خصوصی بازیکن فوتبال یعنی سوشا مکانی بودیم که به وضوح هدف تخریب وی و نابود کردن آینده ی شغلی او بود. مردم ما هم بدون لحظه ای فکر کردن فقط به انتشار عکس های وی پرداختند تا دست های پشت پرده بدون صرف هیچ هزینه ای به اهداف خود برسند.

قبل از آن هم همین کار را با جوانی کردیم که نه با او دشمنی داشتیم و نه حتی او را می شناختیم، زندگی پسر تلگرامی را هم مثل سوشا مکانی نابود کردیم و همچنان هدفمان از این کار معلوم نیست. ای کاش موضوع به همینجا ختم می شد!

ما ملت ایران عادت کردیم همیشه غلط ترین راه را برویم و بد ترین کارها را انجام دهیم بین یک فیلم آموزنده ی علمی، یک فیلم پر مفهوم فلسفی دینی و کلیپ کمک فنر دختر جوان مورد آخر را صد بار ببینیم و آن را نقل و نبات مجلس هایمان کنیم و اگر کسی به ما تلنگری زد که ای دوست، اشتباه می کنی کمی فرهنگ داشته باش، به سرعت جبهه می گیریم و خروار خروار ادعا های بی پایه و اساس می کنیم تا ثابت کنیم با فرهنگیم.

در تلگرام کلیپ کمک فنر دختر جوان را می فرستیم و بعد چند استیکر و سپس یک مطلب از زبان پادشاه هخامنشی کوروش (کاری نداریم که ۹۵% نمی دانند اسم این پادشاه معلوم نیست و کوروش، سیروس و … تنها حدس و گمان است) و بعد آریایی ها را مبدا تاریخ ایران می دانیم و به آن افتخار می کنیم و تمدن های با ارزش تری مثل ایلام، تپه سیلک، شهر سوخته و غیره را از یاد می بریم.

یادمان باشد وقتی در طی سال ها بدترین کار ها را کردیم (از انتشار فیلم شخصی زهرا امیر ابراهیمی گرفته تا انتشار کلیپ کمک فنر دختر جوان) حق نداریم به مشکلات جامعه اعتراض کنیم، بیایید در جواب دریافت چنین مطالبی، به شدت اعتراض کنیم و عکس زیر را بفرستیم.

جوابی به دریافت کلیپ کمک فنر دختر جوان:

کلیپ کمک فنر دختر

One thought on “کلیپ کمک فنر دختر جوان – فیلم محبوب ملت!!!

  1. این ویرانه و بیغوله دگر راهی به آبادی ندارد . در مخلص جان ایران جز این شادی ندارد
    نه که شاد شویم از اینهمه خر بودن و مردن. شادیم که کسی از خر بودنمان یادی ندارد.
    امیر رحمانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *