street-art-seth-globepainter-julien-malland-44__880

نقاشی های خیابانی زیبا در دنیا

هنرمند خیابانی فرانسوی جولین مالاند که به نقاش جهان نیز معروف است یک هنرمند شناخته شده در رشته نقاشی خیابانی است.

هدف او ایجاد هنر خیابانی رنگارنگ در سرتاسر دنیاست. نقاشی های او در مقیاس بزرگ و اغلب با موضوع کودکان انجام میگیرد. مالاند اکثرا از هنرمندان محلی برای کشیدن نقاشی های خود کمک میگیرد و همین امر باعث میشود تا آثار او مضمون های بومی و محلی نیز در بر داشته باشد.

این هنرمند در پاریس متولد شده است و از دهه ۹۰ کار خود را شروع کرده است. وی تا بحال دو کتاب درباره سفر های خود و نقاشی های خیابانیش منتشر کرده است. آخرین اثر وی Extramuros نام دارد که حاصل زحمات ۳ ساله او در زمینه نقاشی جهانی است که نقاشی های مالاند در کشور های هند چین مکزیک اندونزی و ویتنام را در بر دارد.

تصاویر بیشتر : اینستاگرام

لیست تصاویر

نقاشی های خیابانی زیبا در دنیا نقاشی های خیابانی زیبا در دنیا نقاشی های خیابانی زیبا در دنیا نقاشی های خیابانی زیبا در دنیا نقاشی های خیابانی زیبا در دنیا نقاشی های خیابانی زیبا در دنیا street-art-seth-globepainter-julien-malland-40__880 street-art-seth-globepainter-julien-malland-44__880 street-art-seth-globepainter-julien-malland-45__880 street-art-seth-globepainter-julien-malland-46__880 street-art-seth-globepainter-julien-malland-52__880 street-art-seth-globepainter-julien-malland-54__880 street-art-seth-globepainter-julien-malland-55__880 street-art-seth-globepainter-julien-malland-56__880 نقاشی های خیابانی زیبا در دنیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *