ضد ولنتاین

ضد ولنتاین – مجموعه کارت تبریک های واقع گرایانه

ولنتاین ۱۴ فوریه روز عاشقان است و در اکثر کشور های جهان عاشقان به فرد مورد علاقه شان هدیه می دهند. ضد ولنتاین مجموعه ای برای سنت شکنی است.

در این پست قصد داریم چند کارت تبریک واقع گرایانه ی ولنتاین را به شما نشان دهیم. فقط حواستان باشد از دیدن آن ها شوکه نشوید!

 

بحث کردن راجع به تاریخچه ولنتاین و این که یک کشیش چه کرد و یا حتی ابراز تاسف از این که چرا به جای ولنتاین سپندارمذگان (اسپندگان (اسفندگان)) را جشن نمی گیریم یا دعوا سر این که باید سپندارمذگان را ۵ اسفند جشن بگیریم یا ۲۹ بهمن یا حتی بی دلیل نسبت دادن این آیین باستانی ایران به سلسله ی هخامنشی و هزاران موضوع دیگر آنقدر کلیشه ای و حوصله سر بر است که قرار نیست در این جا مثل بقیه مجلات و رسانه های مردمی و غیر مردمی فارسی زبان, به آن ها بپردازیم.

 

اگر شما هم از کارت تبریک های رومانتیک و عاشقانه ی یکنواخت متنفرید, هنرمندی به نام Julie Ann مجموعه کارت تبریک هایی با نام ضد ولنتاین طراحی کرده تا هم نفرت خود را نسبت به کارت های معمول نشان دهد و هم برای کسانی که مثل او علاقه ای به این کارت های مرسوم ندارند راه چاره ای بسازد.

او این کارت تبریک ها را برای فروش در Etsy گذاشته است. اگر چه از ایران نمی توان این کارت ها را خریداری کرد, اما می توانید بعضی از کارت هایی را که برایتان انتخاب کردیم در پیک مگ ببینید و اگر دوست داشتید می توانید برای دیدن تمامی عکس ها به صفحه این هنرمند در Etsy سری بزنید.

 

امیدوارم با فرستادن عکس این کارت تبریک ها برای کسی که دوستش دارید رابطه تون خدشه دار نشه و معشوقتون متوجه بشه که دارید شوخی می کنید.

 

منتخب کارت تبریک های ضد ولنتاین اثر Julie Ann

ضد ولنتاین ضد ولنتاین ضد ولنتاین ضد ولنتاین ضد ولنتاین ضد ولنتاین ضد ولنتاین ضد ولنتاین ضد ولنتاین ضد ولنتاین ضد ولنتاین ضد ولنتاین ضد ولنتاین ضد ولنتاین ضد ولنتاین ضد ولنتاین ضد ولنتاین ضد ولنتاین ضد ولنتاین ضد ولنتاین ضد ولنتاین ضد ولنتاین ضد ولنتاین ضد ولنتاین ضد ولنتاین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *